DO LUFTU! - venkovní hra pro malé i velké

Úvod » O nás » Aktuality » DO LUFTU! - venkovní hra pro malé i velké

Připravili jsme pro Vás venkovní hru pro malé a velké s názvem Do luftu!

Již podle názvu je jasné, že nepůjde o sezení doma :) , ale výlety spojené se zajímavými aktivitami a příběhem pro menší děti.

Každou středu pro Vás bude připraveno místo naplněné úkoly, zážitky, případně tipy na další výlety. Pro každé místo jsme připravili variantu pro mladší i starší výletníky.

Výsledky si uschovejte, další středu se zde pak kromě nové várky úkolů objeví i řešení těch z předchozího týdne.

Máme dvě varianty hry:

- online verze s použitím QR kódů - k této verzi je potřeba chytrý telefon/tablet s foťákem, čtečkou QR kódů a přístupem k internetu. V této verzi dostanete přibližné místo, kde se nalézá qr kód s úkoly, ten je třeba najít a úkoly z něj vyčíst.

- offline verze s použitím papíru - instrukce k této verzi budou k dospozici u jednotlivých cílů na tomto webu, je třeba je vytisknout před odchodem na výlet.

První cíl je Severočeské muzeum.

Online výletníci již mohou hledat QR kód za skleněnou výplní dveří vpravo od hlavního vchodu do muzea (u sochy lvice). Je velký cca 4x4cm a je v pravém dolním rohu výplně. Načtení tohoto kódu Vás zavede na náš web a k první várce úkolů. :)

Offline výletníci prosíme klikněte SEM a stáhněte si k vytištění papírovou verzi úkolů (jsou stejné jako ty online :) ).

POZOR - k bonusovému úkolu budete s sebou potřebovat cca 5m provázku ;) .

Hodně štěstí a teď už do luftu!

Vložil(a): 13.01. 2021, Mgr. Ondřej Kuthan